MAN TGE Leasingkampanje

*Priseksempel på leasingleie:
Måndsleie kr 4.765,- gjelder for MAN TGE 2.100 (L3H2) fritt levert Oslo, ekskl. mva, termingebyr, vinterdekk, levering og klargjøring. 36 mnd. leasingleie med restverdi, restverdi er satt av MAN Truck & Bus Norge AS. 10 000km per år. Etableringsgebyr pålydende kr 3.975,- kommer i tillegg. Innskudd kr 49.000,- ekskl. mva. Rente 2,49%.

Finansiering forutsetter kreditgodkjenning og finansiering gjennom MAN Finance. Det tas forbehold for prisendring.

Leasingtilbudet forutsetter bestilling av bil innen 31.08.2021, og kan ikke kombineres med andre tilbud.

Det er brukt illustrasjonsbilder med noe ekstra utstyr som ikke inngår i leasingkampanjen.

Ta kontakt med din lokal TGE selger for mer informasjon om TGE varebil og vår leasingkampanje.

Lokale MAN Salgskonsulent
Christoffer Skjerven
Key Account Manager TGE
Mobil: 903 66 824
Mail: christoffer.skjerven@man.eu
Tore Ulveseth
Selger Bergen & Vestlandet
Mobil: 402 44 869
Mail: tore.ulveseth@man.eu
Christian Skjerven
Selger Oslo, Viken og Innlandet
Mobil: 477 02 906
Mail: christian.skjerven@man.eu
Atle Moen
Selger Rogaland og Agder
Mobil: 477 09 412
Mail: atle.moen@man.eu
Tommy Kristiansen
Selger Drammen & Sørlandet
Mobil: 481 75 552
Mail: tommy.kristiansen@man.eu
Christian Mundal Hagen
Salgsdirektør TGE
Mobil: 46887701
Mail: christian.hagen@man.eu